Kilka słów o ROOSENS BETON Polska

 

zdjecie

Firma ROOSENS BETONS POLSKA jest spółką polsko-belgijską, działającą na rynku polskim od 2001. ROOSENS BETONS POLSKA wchodzi w skład GRUPY ROOSENS, której początek działalności na rynku belgijskim miało miejsce przeszło 100 lat temu.
W 1998 roku Prezes naszej firmy Pan M. Mikołajczyk podjął współpracę firmą ROOSENS GROUPE i rozpoczął produkcję materiałów budowalnych w stworzonym od podstaw zakładzie w Połchowie w województwie zachodniopomorskim. Posiadana wiedza i doświadczenie w zakresie wyrobów betonowych zdobyta dzięki trzydziestoletniej pracy za granicą oraz współpraca z belgijską spółką zaowocowało powstaniem nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się fabryki.

NASZE MOTTO TO ,, JAKOŚĆ PONAD WSZYSTKO ”
Wykwalifikowany zespół pracowników Roosens Betons Polska przykłada dużą wagę w wdrażaniu najnowszych technologii, bo obliguje nas stałe podnoszenie jakości rozwiązań konstrukcyjnych produkowanych przez nas wyrobów.   Jesteśmy uznawani wśród naszych Klientów za jakość i innowacyjność, zatem cieszy nas doskonała renoma i zaufanie wśród odbiorców.

Roosens Betons Polska to solidność, niezawodność, doświadczenie oraz wiedza poparta wieloma atestami, aprobatami technicznymi, które zaświadczają, że nasze wyroby cieszą się uznaniem naszych partnerów

View the embedded image gallery online at:
http://www.roosens.pl/roosens/ofirmie.html#sigFreeId2d6d9cf6f3

 

projektowanie ogrodów stargard