Kilka słów o ROOSENS BETON Polska

 

zdjecie

Firma ROOSENS BETONS POLSKA jest spółką  z o.o, działającą na rynku polskim od 31.10.1999 roku.Udziałowcami ROOSENS BETONS POLSKA są miedzy innym dwaj belgowie, którzy mają firmy o podobnym charakterze produkcji wyrobów na terenie Belgii, i których początek działalności na rynku belgijskim sięga przeszło 100 lat. 
W 2001 roku Prezes naszej spółki Pan M. Mikołajczyk wraz z w/w udziałowcami belgijskimi rozpoczął produkcję materiałów budowlanych w stworzonym od podstaw zakładzie w Połchowie w województwie zachodniopomorskim. Posiadana wiedza i doświadczenie w zakresie wyrobów betonowych zdobyta dzięki trzydziestoletniej pracy za granicą oraz wiedza wspólników zaowocowało powstaniem nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się fabryki.

NASZE MOTTO TO ,, JAKOŚĆ PONAD WSZYSTKO ” 
Wykwalifikowany zespół pracowników Roosens Betons Polska przykłada dużą wagę w wdrażaniu najnowszych technologii, bo obliguje nas stałe podnoszenie jakości rozwiązań konstrukcyjnych produkowanych przez nas wyrobów.   Jesteśmy uznawani wśród naszych Klientów za jakość i innowacyjność, zatem cieszy nas doskonała renoma i zaufanie wśród odbiorców.

Roosens Betons Polska to solidność, niezawodność, doświadczenie oraz wiedza poparta wieloma atestami, aprobatami technicznymi, które zaświadczają, że nasze wyroby cieszą się uznaniem naszych partnerów.

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.roosens.pl/ofirmie.html#sigFreeId2d6d9cf6f3

 

projektowanie ogrodów stargard